Referanslar2018-11-02T00:27:29+00:00

REFERANSLAR

Kocaeli ve Marmara Bölgesinde, ihtiyaç duyduklarında her zaman yanında olduğumuz ve yüksek memnuniyet ile çözüm ürettiğimiz kurumsal müşterilerimiz..

Tüm Logolar ve Markalar Hak Sahibi Firmalara Aittir. Teknik Bobinaj olarak çözüm ürettiğimiz firmaları listelemek için yayınlanmıştır.

Müşteriler ve Teknik Bobinaj

Ülkemizin sürekli gelişen ekonomisinde, inişler ve çıkışlara rağmen, standardını sürdüren Teknik Bobinaj, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmayı ve en zor piyasa koşullarında dahi temin tedarik ve onarım gereksinimlerinizi karşılamayı sürdürmektedir. Mutlu müşterilerimizin ve referanslarımızın sayısı giderek artarken, mevcut müşterilerimizle olan ticari ilişkilerimiz sürekli gelişmektedir.

Bilgi ALIN

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Sektörel çözümler üretebilmek için sektörel çözüm ortaklarına ihtiyaç vardır. Ülke ve dünya çapında kalitesini kanıtlamış ve sunduğumuz çözümlerde müşteri memnuniyetimizi arttıran üretici ve tedarikçi firmalar..

İletişim Formu

Elektrik Motorları ya da Su Pompaları hakkında yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size tahmin edebileceğinizden de yakınız.

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~17:30

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~17:30