Su Pompası Bakım2018-11-06T00:22:47+00:00

Project Description

Su Pompası Bakımı

Su Pompalarının Belirli Aralıklarla Bakım ve Kontrolü Yapılmalıdır. Bakım işlemi sistemlerin sürekli çalışır kalması için çok önemlidir. Su Pompaları bakım prosedürleri önemlidir.

Pompa Bakımı Önemi

Su pompası yataklarında yağ ekleme ve yağ seviyesini yeterli seviyeye getirme, yağ göstergesi ve doldurma tapalarının temizlenmesi, su pompası motoru muhafazalarının sökülerek, mil ve mekanik parçaların kontrol edilmesi, kaplin ayarı ve hizalama kontrolü, varsa yedek pompa kontrolü öncelikli bakım prosedürlerimiz arasındadır.

Bize Ulaşın

Yıllık Bakım Periyotları

Su Motoru Pompası dış yüzeylerinde korozyon kontrolü yapılması, vanalar, yağlama ekipmanları gibi su pompası motoru yardımcı ekipmanlarının temizlenmesi ve kontrolü, kaplin bağlantı lastiklerinin kontrolü ve değişimi, kaplin hizalama ayar kontrolü ve kalibrasyonu, Motor ve Mil ekseni kontrol ve kalibrasyonu, diğer montaj ve mekanik parçaların kontrolü gibi işlemler yıllık bakımlarda yapılmalıdır.

Maksimum Dikkat ve Başarılı Sonuç

Tüm işlemler süresince bobinaj tellerinin kirden korunması sağlanır, ezilme ve hasar önlemek için plastik çekiç kullanılır. Deneyimli teknisyenlerimiz, yapılan işin hassasiyet ve öneminin her zaman farkındadır. Sonradan ortaya çıkması muhtemel sorunlar, bakım ev onarım sırasında tespit ederek, gerekli müdahale ve malzeme değişimlerini gerçekleştirilerek önlenir.

  • Motor Fiziki Hasar Kontrolü.

  • Motor Mekanik Hasar Kontrolü.

  • Kusursuz Sargı ve İzolasyon.

  • Tamamlanan İşin Detaylı Kontrolü.

  • Teslimat Öncesi Standart Test.

SERVICE INFO

Arıza Tespiti 100%
Bakım ve Onarım Süreci 100%
Test ve Teslimat 100%

Çalışma Saatleri

Hafta İÇİ 8:30 – 17:30
Cumartesi 8:30 – 17:00
Pazar Tatil

  0 262 335 17 00

Adres Bilgileri

Bize Ulaşın

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001 : 2015 Kalite onayı ve EX TS EN 60079-19 : 2013 Standartlarında Bakım ve Onarım Sağlamaktayız. Kalite sadece belgelendirmelerle elde edilen bir sözcük değildir. Kalite yaklaşımımız hizmet sağladığımız her ürünün, sorunsuz ve güvenle çalışmasıdır.

İletişim Formu

Elektrik Motorları ya da Su Pompaları hakkında yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size tahmin edebileceğinizden de yakınız.

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30