Hakkımızda2020-02-12T23:08:06+00:00

Teknik Bobinaj Hakkında

Deneyim ve Yeni Teknolojiler ile Ortaya Çıkardığımız Gerçek Kalite ile En Yakın Çözüm Ortağınız Teknik Bobinaj.

45 Yıldan Fazla Deneyim

Kocaeli ve Marmara Bölgesinde Dev Firmaların Çözüm Ortağıyız. Çünkü işimizi kaliteli ve güvenilir süreçlerle tamamlıyoruz. Teknisyen ve Ekipmanlarımızla AC DC Motor Bobinaj Sarımı ve Bakımı, Su Pompaları Motor Sarma ve Bakımı, Trafo ve Fren Sargı ve Bakımları, Yerinde Bakım ve Onarım hizmetlerimizle işinizi sürdürmek için hazırız.

Bize Ulaşın
Hüseyin YEŞİLKIR
Hüseyin YEŞİLKIRFirma Sahibi
Elektrik Motorları Sarımı Satışı Pompa Sarımı Satışı gibi konularda benden fiyat alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınım.
İşletme Müdürü
Pompa ve servis işlemlerinde hatasız çalışma ve çeşitli marka ve üretim modellerinde elektrik motor deneyimi.
Emre AKBULUT
Emre AKBULUTTeknik Servis Görevlisi
Eğitim ve Pratik seviyesi bakımından meslektaşlarından oldukça üstün bilgi ve deneyime sahip teknisyenimiz.
Sevtap B.
Sevtap B.Müşteri İlişkileri
İşletmemize gelen her motorun ekspertizini almak ve seri numaraları ile sistemimize kaydetme

  0 262 335 17 00

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001 : 2015 Kalite onayı ve EX TS EN 60079-19 : 2013 Standartlarında Bakım ve Onarım Sağlamaktayız. Kalite sadece belgelendirmelerle elde edilen bir sözcük değildir. Kalite yaklaşımımız hizmet sağladığımız her ürünün, sorunsuz ve güvenle çalışmasıdır.

Teknik Bobinaj İzmit Körfez Sanayi Sitesi Adres Yol Tarifi

Teknik Bobinaj Tarihçesi

1973 yılında kurulan firmamız, kalite ve çözüm odaklı çalışmaları ile kısa sürede endüstriyel çevrede yer edinmiş ve en zorlu sorunların hızlı çözümü olarak tanınmıştır.

Misyonumuz

AC Motor, DC Motor, Su Pompası Motorları, Trafolar ve Manyetik Frenleme ünitelerinde meydana gelen bobinaj ve mekanik arızalarının giderilmesi, bakım süreçleri ile arıza meydana gelmeden sürekliliğin sağlanması için endüstriyel çevremize katkı ve hizmet sağlamak.

Vizyonumuz

Enerji kullanımın çığ gibi büyüdüğü teknoloji çağında, enerjinin hareket ve transfer dönüşümlerinde, yenilikçi bakış açısı ile sektöre farklı çözümler üreten ve ürettiği çözümleri hizmet kapsamından, üretim ve ürün kapsamına dönüştüren, hem üretici hemde çözüm sağlayan bir konuma ulaşmak.

Hizmetlerimiz

İletişim Formu

Elektrik Motorları ya da Su Pompaları hakkında yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size tahmin edebileceğinizden de yakınız.

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30