Yerinde Motor Bakımı2018-11-06T00:26:02+00:00

Project Description

Elektrik Motor Yerinde Bakım

Periyodik bakım ve bakıma bağlı parça değişim işlemleri yapılamktadır. AC DC Motorlar, Su Pompası Motorları, Trafo ve Frenler yerinde bakım hizmeti endüstriyel bir talep ve ihtiyaçtır.

Yerinde Bakım Prosedürü

Kaplin ve Rulman Kontrolü, Salgı Ölçümü, Mekanik ve Elektrik Ekspertizi, Yıkama ve Temizlik, Fırınlama ve Vernikleme, Oksit Temizliği ve Balans Ayarı işlemleri, AC DC Motor ve Su Pompaları için temel bakım prosedürlerimizdir.

Bize Ulaşın

Genel Bakım Talimatları

Genellikle Bobinaj ve Bakım Süreçleri, üretici firmalar tarafından katalog değerleri olarak belirtilmektedir. Bu bilgi mevcut değilse, uzman ekibimiz tarafından gerekli değerlendirme ve işlem süreçleri belirlenebilir. Ortalama Bakım Süreçleri AC Bilezikli Motorlarda 3 yıl, Sincap Kafes Motorlarda 5 yıl ve DC Motorlar için 2 yılda bir olarak planlanmalıdır.

AC DC Motorlar Su Pompaları ve Trafo Bakım Planlaması

Bakım süreci periyodu ve zamanlaması, AC, DC, Jeneratör, Pompa, Kompresör, Fan, Redüktör, Kayış Kasnak, Dizel, Türbin veya Trafo türü, Sincap Kafes, Bilezik Sistem, Kollektörlü Sistem, Rulmanlı, Metal Yataklı, Koruma ve Çalışma Sınıfı, Devir/dk Hızı, Ortam Kimyası, Tozu ve Isısı gibi etkenlere bağlıdır.

  • Motor Fiziki Hasar Kontrolü.

  • Motor Mekanik Hasar Kontrolü.

  • Kusursuz Sargı ve İzolasyon.

  • Tamamlanan İşin Detaylı Kontrolü.

  • Teslimat Öncesi Standart Test.

Toplam Kalite

Arıza Tespiti 100%
Bakım ve Onarım Süreci 100%
Test ve Teslimat 100%

Çalışma Saatleri

Hafta İÇİ 8:30 – 17:30
Cumartesi 8:30 – 17:00
Pazar Tatil

  0 262 335 17 00

Adres Bilgileri

Bize Ulaşın

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001 : 2015 Kalite onayı ve EX TS EN 60079-19 : 2013 Standartlarında Bakım ve Onarım Sağlamaktayız. Kalite sadece belgelendirmelerle elde edilen bir sözcük değildir. Kalite yaklaşımımız hizmet sağladığımız her ürünün, sorunsuz ve güvenle çalışmasıdır.

İletişim Formu

Elektrik Motorları ya da Su Pompaları hakkında yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size tahmin edebileceğinizden de yakınız.

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30

TEKNİK OFİS

ACİL YARDIM

ÇALIŞMA SAATLERİ

08:30 ~ 17:30